LED SuppliesThomas Research Products LED90W-025
LED90W-025
5S-LED90W-025
LED90W-025
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | LED-90W |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 25V |
| Current - Output (Max): | 3.5A |
| Power (Watts): | 90W |