LED SuppliesThomas Research Products LED90W-015-C6000
LED90W-015-C6000
5S-LED90W-015-C6000
LED90W-015-C6000
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | LED-90W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 5 ~ 15 V |
| Current - Output (Max): | 6A |
| Power (Watts): | 90W |