LED SuppliesThomas Research Products LED75WT5-038-C2000-D
LED75WT5-038-C2000-D
5S-LED75WT5-038-C2000-D
LED75WT5-038-C2000-D
LED DRIVER CC AC/DC 19-38V 2A
Product Description
| Series: | LED75W-T5 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 38 V |
| Current - Output (Max): | 2A |
| Power (Watts): | 75W |