LED SuppliesThomas Research Products LED75W-128
LED75W-128
5S-LED75W-128
LED75W-128
LED DRIVER CV AC/DC 128V 600MA
Product Description
| Series: | LED-75W |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 128V |
| Current - Output (Max): | 600mA |
| Power (Watts): | 75W |