LED SuppliesThomas Research Products LED75W-036-C2100
LED75W-036-C2100
5S-LED75W-036-C2100
LED75W-036-C2100
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 2.1A
Product Description
| Series: | LED-75W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 75W |