LED SuppliesThomas Research Products LED75W-022-C3400
LED75W-022-C3400
5S-LED75W-022-C3400
LED75W-022-C3400
LED DRIVER CC AC/DC 7-22V 3.4A
Product Description
| Series: | LED-75W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 7 ~ 22 V |
| Current - Output (Max): | 3.4A |
| Power (Watts): | 75W |