LED60W-24
5S-LED60W-24
LED60W-24
LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.5A
Product Description
Series:LED-60W
Type:Constant Voltage
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):2.5A
Power (Watts):60W