LED SuppliesThomas Research Products LED60W-134
LED60W-134
5S-LED60W-134
LED60W-134
LED DRIVER CV AC/DC 134V 450MA
Product Description
| Series: | LED-60W |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 134V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 60W |