LED SuppliesThomas Research Products LED60W-043-C1400
LED60W-043-C1400
5S-LED60W-043-C1400
LED60W-043-C1400
LED DRIVER CC AC/DC 14-43V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 14 ~ 43 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 60W |