LED60W-020
5S-LED60W-020
LED60W-020
LED DRIVER CV AC/DC 20V 3A
Product Description
Series:LED-60W
Type:Constant Voltage
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:20V
Current - Output (Max):3A
Power (Watts):60W