LED SuppliesThomas Research Products LED60W-020-C3000-D
LED60W-020-C3000-D
5S-LED60W-020-C3000-D
LED60W-020-C3000-D
LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 3A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 7 ~ 20 V |
| Current - Output (Max): | 3A |
| Power (Watts): | 60W |