LED60W-018-C3330
5S-LED60W-018-C3330
LED60W-018-C3330
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 3.33A
Product Description
Series:LED-60W
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:6 ~ 18 V
Current - Output (Max):3.33A
Power (Watts):60W