LED SuppliesThomas Research Products LED60W-018-C3330-D
LED60W-018-C3330-D
5S-LED60W-018-C3330-D
LED60W-018-C3330-D
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 3.33A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 3.33A |
| Power (Watts): | 60W |