LED SuppliesThomas Research Products LED50W-029-C1750-D
LED50W-029-C1750-D
5S-LED50W-029-C1750-D
LED50W-029-C1750-D
LED DRIVER CC AC/DC 9-29V 1.75A
Product Description
| Series: | LED-50W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 9 ~ 29 V |
| Current - Output (Max): | 1.75A |
| Power (Watts): | 50W |