LED SuppliesThomas Research Products LED40W120-040-C1000-LT
LED40W120-040-C1000-LT
5S-LED40W120-040-C1000-LT
LED40W120-040-C1000-LT
LED DRIVER CC AC/DC 25-40V 1A
Product Description
| Series: | LED-40W-LT |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | - |
| Voltage - Input (Max): | - |
| Voltage - Output: | 25 ~ 40 V |
| Current - Output (Max): | 1A |
| Power (Watts): | 40W |