LED SuppliesThomas Research Products LED40W120-036-C1100-LT
LED40W120-036-C1100-LT
5S-LED40W120-036-C1100-LT
LED40W120-036-C1100-LT
LED DRIVER CC AC/DC 22-36V 1.1A
Product Description
| Series: | LED-40W-LT |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | - |
| Voltage - Input (Max): | - |
| Voltage - Output: | 22 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 1.1A |
| Power (Watts): | 40W |