LED SuppliesThomas Research Products LED40W-114-C0350
LED40W-114-C0350
5S-LED40W-114-C0350
LED40W-114-C0350
LED DRIVR CC AC/DC 38-114V 350MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 38 ~ 114 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 40W |