LED SuppliesThomas Research Products LED40W-054-C0700-277
LED40W-054-C0700-277
5S-LED40W-054-C0700-277
LED40W-054-C0700-277
LED POWER SUPPLY
Product Description
| Series: | LED-40W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18 ~ 54 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 37.8W |