LED SuppliesThomas Research Products LED40W-048-C0830-HL-SD-HV
LED40W-048-C0830-HL-SD-HV
5S-LED40W-048-C0830-HL-SD-HV
LED40W-048-C0830-HL-SD-HV
LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 830MA
Product Description
| Series: | LED40W-HL-HV |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 312VAC |
| Voltage - Input (Max): | 528VAC |
| Voltage - Output: | 16 ~ 48 V |
| Current - Output (Max): | 830mA |
| Power (Watts): | 40W |