LED SuppliesThomas Research Products LED40W-045-C0900-D3
LED40W-045-C0900-D3
5S-LED40W-045-C0900-D3
LED40W-045-C0900-D3
LED DRIVER CC AC/DC 15-45V 900MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 15 ~ 45 V |
| Current - Output (Max): | 900mA |
| Power (Watts): | 40W |