LED SuppliesThomas Research Products LED40W-036-C1100-D-HV
LED40W-036-C1100-D-HV
5S-LED40W-036-C1100-D-HV
LED40W-036-C1100-D-HV
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.1A
Product Description
| Series: | LED40W-HV |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 312VAC |
| Voltage - Input (Max): | 528VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 1.1A |
| Power (Watts): | 40W |