LED SuppliesThomas Research Products LED40W-030-C1400-D
LED40W-030-C1400-D
5S-LED40W-030-C1400-D
LED40W-030-C1400-D
LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 1.4A
Product Description
| Series: | LED-40W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 30 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 42W |