LED SuppliesThomas Research Products LED40W-024-C1300-D
LED40W-024-C1300-D
5S-LED40W-024-C1300-D
LED40W-024-C1300-D
LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 1.3A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 8 ~ 24 V |
| Current - Output (Max): | 1.3A |
| Power (Watts): | 40W |