LED SuppliesThomas Research Products LED35W-054-C0700-D
LED35W-054-C0700-D
5S-LED35W-054-C0700-D
LED35W-054-C0700-D
LED DRIVER CC AC/DC 18-54V 700MA
Product Description
| Series: | LED- 35W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18 ~ 54 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 35W |