LED SuppliesThomas Research Products LED30W-66-C0450-D
LED30W-66-C0450-D
5S-LED30W-66-C0450-D
LED30W-66-C0450-D
LED DRIVER CC AC/DC 22-66V 450MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 22 ~ 66 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 30W |