LED SuppliesThomas Research Products LED30W-36-C0830-D
LED30W-36-C0830-D
5S-LED30W-36-C0830-D
LED30W-36-C0830-D
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 830MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 830mA |
| Power (Watts): | 30W |