LED SuppliesThomas Research Products LED30W-18-C1660-RAL
LED30W-18-C1660-RAL
5S-LED30W-18-C1660-RAL
LED30W-18-C1660-RAL
LED POWER SUPPLY
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 1.66A |
| Power (Watts): | 30W |