LED SuppliesThomas Research Products LED25W-72-C0350-LE
LED25W-72-C0350-LE
5S-LED25W-72-C0350-LE
LED25W-72-C0350-LE
LED DRIVER CC AC/DC 36-72V 350MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 36 ~ 72 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 25W |