LED SuppliesThomas Research Products LED25W-72-C0350-HL-SD
LED25W-72-C0350-HL-SD
5S-LED25W-72-C0350-HL-SD
LED25W-72-C0350-HL-SD
LED DRIVER CC AC/DC 24-72V 350MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24 ~ 72 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 25W |