LED SuppliesThomas Research Products LED25W-56-C0450-HL-SD
LED25W-56-C0450-HL-SD
5S-LED25W-56-C0450-HL-SD
LED25W-56-C0450-HL-SD
LED DRIVER CC AC/DC 19-56V 450MA
Product Description
| Series: | LED-25W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 56 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 25W |