LED SuppliesThomas Research Products LED25W-48-C0520-TE
LED25W-48-C0520-TE
5S-LED25W-48-C0520-TE
LED25W-48-C0520-TE
LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 520MA
Product Description
| Series: | LED-25W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 24 ~ 48 V |
| Current - Output (Max): | 520mA |
| Power (Watts): | 25W |