LED SuppliesThomas Research Products LED25W-40-C0620
LED25W-40-C0620
5S-LED25W-40-C0620
LED25W-40-C0620
LED DRIVER CC AC/DC 13-40V 620MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 13 ~ 40 V |
| Current - Output (Max): | 620mA |
| Power (Watts): | 25W |