LED SuppliesThomas Research Products LED25W-36-C0700-TE
LED25W-36-C0700-TE
5S-LED25W-36-C0700-TE
LED25W-36-C0700-TE
LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 18 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 25W |