LED SuppliesThomas Research Products LED25W-36-C0620
LED25W-36-C0620
5S-LED25W-36-C0620
LED25W-36-C0620
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 620MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 620mA |
| Power (Watts): | 25W |