LED SuppliesThomas Research Products LED25W-20-C1250-D
LED25W-20-C1250-D
5S-LED25W-20-C1250-D
LED25W-20-C1250-D
LED DRIVER CC AC/DC 7-20V 1.25A
Product Description
| Series: | LED-25W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 7 ~ 20 V |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| Power (Watts): | 25W |