LED SuppliesThomas Research Products LED25W-18-C1400
LED25W-18-C1400
5S-LED25W-18-C1400
LED25W-18-C1400
LED DRIVER CC AC/DC 6-18V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 25W |