LED SuppliesThomas Research Products LED20W120-040-C0500-LT
LED20W120-040-C0500-LT
5S-LED20W120-040-C0500-LT
LED20W120-040-C0500-LT
LED DRIVER CC AC/DC 24-40V 500MA
Product Description
| Series: | LED-LT |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 132VAC |
| Voltage - Output: | 24 ~ 40 V |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Power (Watts): | 20W |