LED SuppliesThomas Research Products LED20W-40-C0500-D
LED20W-40-C0500-D
5S-LED20W-40-C0500-D
LED20W-40-C0500-D
LED DRIVER CC AC/DC 14-40V 500MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 14 ~ 40 V |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Power (Watts): | 20W |