LED SuppliesThomas Research Products LED20W-36-C0550-D
LED20W-36-C0550-D
5S-LED20W-36-C0550-D
LED20W-36-C0550-D
LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 550MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 18 ~ 36 V |
| Current - Output (Max): | 550mA |
| Power (Watts): | 20W |