LED SuppliesThomas Research Products LED20W-24-C0700-D
LED20W-24-C0700-D
5S-LED20W-24-C0700-D
LED20W-24-C0700-D
LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 24 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 20W |