LED SuppliesThomas Research Products LED20W-18-C1100
LED20W-18-C1100
5S-LED20W-18-C1100
LED20W-18-C1100
LED DRIVER CC AC/DC 10-18V 1.1A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 18 V |
| Current - Output (Max): | 1.1A |
| Power (Watts): | 20W |