LED SuppliesThomas Research Products LED20W-17-C1250
LED20W-17-C1250
5S-LED20W-17-C1250
LED20W-17-C1250
LED DRIVER CC AC/DC 9-17V 1.25A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 9 ~ 17 V |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| Power (Watts): | 20W |