LED SuppliesThomas Research Products LED20W-17-C1200-TE
LED20W-17-C1200-TE
5S-LED20W-17-C1200-TE
LED20W-17-C1200-TE
LED DRIVER CC AC/DC 8-16V 1.2A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 8 ~ 16 V |
| Current - Output (Max): | 1.2A |
| Power (Watts): | 20W |