LED SuppliesThomas Research Products LED20W-17-C1050-TE
LED20W-17-C1050-TE
5S-LED20W-17-C1050-TE
LED20W-17-C1050-TE
LED SUPPLY CC AC/DC
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 20W |