LED SuppliesThomas Research Products LED17W-24
LED17W-24
5S-LED17W-24
LED17W-24
LED DRIVER CV AC/DC 24V 700MA
Product Description
| Series: | LED-17W |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 17W |