LED SuppliesThomas Research Products LED17W-24-C0700
LED17W-24-C0700
5S-LED17W-24-C0700
LED17W-24-C0700
LED DRIVER CC AC/DC 12-24V 700MA
Product Description
| Series: | LED-17W |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 12 ~ 24 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 17W |