LED SuppliesThomas Research Products LED100WPS1-24
LED100WPS1-24
5S-LED100WPS1-24
LED100WPS1-24
LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.15A
Product Description
| Series: | - |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 108VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 4.15A |
| Power (Watts): | 100W |