LED SuppliesThomas Research Products LED100W-286-C0350
LED100W-286-C0350
5S-LED100W-286-C0350
LED100W-286-C0350
LED DRIVR CC AC/DC 95-286V 350MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 95 ~ 286 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 100W |