LED SuppliesThomas Research Products LED100W-222-C0450
LED100W-222-C0450
5S-LED100W-222-C0450
LED100W-222-C0450
LED DRIVR CC AC/DC 74-222V 450MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 74 ~ 222 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 100W |