LED SuppliesThomas Research Products LED100W-071-C1400-D
LED100W-071-C1400-D
5S-LED100W-071-C1400-D
LED100W-071-C1400-D
LED DRIVER CC AC/DC 23-71V 1.4A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 23 ~ 71 V |
| Current - Output (Max): | 1.4A |
| Power (Watts): | 100W |